[21.12.2012][Haber] Yonghwa, YoonA ve Sung Si Kyung’in ’2012 KBS Music Festival’ inde sunucu olacakları açıklandı!

YongSeoTURKEY 21 Aralık, 2012 0

2012122115412385072_1

 

Yıl sonu törenleri hızla yaklaşırken,yayın kuruluşları yıl sonu programları için seçtikleri sunucuları duyurmaya başladı…

En son KBS kanalı yıl sonu için hazırladığı müzik programı ” 2012 KBS Music Festival”(diğer adıyla  KBS Gayo Daechukje) için seçtiği sunucuları duyurdu,sunbae(usta) şarkıcı Sung Si Kyung’ın yanında sunucu olarak Girls’ Generation‘dan YoonA ve CNBLUE‘dan Yonghwa’yı görecekmişiz gibi görünüyor.

Bir KBS temsilcisi,”Music Festival” sunucuları için,YoonA, Yonghwa, ve Sung Si Kyung onaylanmıştır.Festival yeni bir atmosfer ile devam edecektir.” açıklamasını yaptı.

Ayırca temsilci bu yılki gösteride bazı değişiklikler olduğunu sözlerine ekledi,”Bu yıl,rekabet içermeyen ,şarkıcıların yeni performanslarını sergiliyor olacağız…Hazırlanmış olmasına şaşıracağınız çeşitli sahneler var.” diyerek açıklama yaptı.

Tv programları genellikle ev sahibi sunucusu olarak bu özel gösterilerde sipiker  veya popüler sunucular ile görev yaparlar,rakip özel performansların ortadan kaldırılmasıyla birlikte bu şaşırtıcı bir değişimdir.

Bunun yerine,programda eski şarkıcı idollerin katılımıyla oluşan olası bir erkek korosu ile vokal performansların odak noktası olacağı ima edilmiştir.Yonghwa ve Sung Si Kyung’de bu koroya katılabilir.

 Gösteri çalışanı, yaptıkları bu değişikle yıl sonun festivalinde tüm nesillerin birlikte eğlenebileceği bir program yapmak istediklerini belirtti.

’2012 KBS Music Festivali’, 28 Aralık Güney Kore yerel saati ile 20:50 ‘de yayınlanmaya başlayacaktır!

 

Kaynak :Star News, Nate aracılığıyla
İngilizce Çeviri:Allkpop
Türkçe Çeviri:YongSeoTURKEY


Yorum Yaz »

Sizde bu siteye giriş yapabilir ve yorum yazabilirsiniz.